Veikla


Garso namai veikia jau nuo 2013 metų. Siūlome savo klientams kokybišką garso aparatūrą namams, kavinėms, biurams ir ne tik.

Esame oficialūs TAGA Harmony, Pylon Audio, Fezz Audio, Custom Design, Reloop HiFi, Melodika distributoriai Lietuvoje. Taip pat autorizuoti Hegel, Audiovector, Denon, Marantz, Naim, Klipsch, Onkyo, KEF, Focal, Elac bei kitų pasaulinių prekių ženklų atstovai.

Teikiame įvairių patalpų (namų, biurų, kavinių) įgarsinimo paslaugas visoje Lietuvoje.

Nes muzika svarbu


Ar žinote, kad muzika - tai ne tik tai, ką girdite? Muziką Jūsų kūnas taip pat puikiai ir jaučia.

Ar kada nors jautėte, kai šiurpuliukai bėgioja po Jūsų kūną klausantis muzikos? Tai yra tikroji muzikos galia. Muzika gali atpalaiduoti po sunkios darbo dienos ar tiesiog praskaidrinti nuotaiką. Tačiau tam vien muzikos neužtenka. Reikalinga įranga, kuo tiksliau ir natūraliau perteikianti atlikėjo įrašą. Viskas prasideda nuo įrašo ir baigiasi kolonėlėmis ar ausinėmis, o visa grandis turi būti kokybiška ir suderinta, norint pajausti, ką atlikėjas norėjo pateikti Jums.

 

Norite patirti muzikos galią kiekvieną dieną? Mes Jūsų paslaugoms.

Kreipkitės į mus, padėsime įgyvendinti Jūsų muzikinius troškimus. Nuo sistemos parinkimo iki atvežimo į namus ir pajungimo. Siūlome savo klientams stereo ir namų kino sistemas, belaides daugia-kambarines sistemas. Montuojami į lubas ar sienas sprendimai, komercinių patalpų, kavinių, biurų įgarsinimas.
Siūlome Jums tik aukštos kokybės produkciją iš pasaulinių prekių ženklų, kaip Marantz, Denon, Onkyo, NAD, Klipsch, Jamo, KEF, Elac, Pylon Audio, TAGA Harmony, Audio-Technica, Audioquest ir kt. Mūsų salone (TopAV) galite atsiskaityti grynais arba kortele. Parduodame išsimokėtinai. Prekes įsigyti galite ir internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje www.topav.lt.